Началото на 2026-а година беше изпълнено със значими активности, насочени към застъпничество за правата на възрастните хора и за повече подкрепа за тях и техните близки.
През последните няколко месеца сдружението отбеляза напредък по текущите си проекти, постави началото на нови такива и направи първи стъпки към една важна кауза – създаването на дневен център за хора с деменция в София.
Можете да прочетете повече за тези и много други активности в първия бюлетин на ГС „Алцхаймер – България“ за 2026-а година. Приятно четене!

